Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Et | Giriş YapRSS Feed

 

 

Duygusal escort kız heyecanlı aynı zamanda hijyenik

  • Liste: 27 Eylül 2016 15:14

Açıklama

Alacağınız tüm duygusal bağlar, yaşayacağınız tüm değişik eğlenceler her zaman geri planda kalır. Eğer gerçek bir sürece ulaşmak ve her anlamda doğru bir adam olmak istiyorsanız, her an doğru bir şekilde hareket etmeniz gerekir. Özellikle de bu doğru hareket, sizi her anlamda mutlu edecekse…

Ben gerçek anlamda mutlu olan ve her anlamda daha farklı duygular yaşama gayretinde olan bir kadınım. Haliyle de sizlerle birlikte olurken kendi kurallarımı koyar, bu kurallara uyuyorsanız sizinle değişik bir sürece girerim. Aksi halde sizi mutlu edemez ya da sizinle birlikte farklı bir cinsel sürece giremez bir hale gelirim. Bu kuralların en başında ise ödemelerimi nakit olarak peşin almam yer alır. Akabinde ise mutlaka bir 5 yıldızlı otelde bir araya gelinir ve ilişkiye girilmeden önce 1-2 kadeh içki ile ufak bir sohbet edilir.

Sonrasında güzel, heyecanlı ve rahat bir ilişki söz konusu olur. Bu esnada doğru bir hareket, hijyenik ve temiz ortamlar, sizin ve benim temiz olmamız da çok önemlidir. Böylelikle çok daha mutlu olur, çok daha özel bir ilişki yaşarız. Her anlamda işler daha özgün bir noktaya gelir. Eğer hijyenik bir ortam, durum yoksa, direk cinsel ilişkiye geçiliyorsa ve en önemlisi kondom gibi koruyucular yoksa o ilişki sadece uzun vadede sorunlar yaratır.

İlan Referans ID: 83257d2a7b3e22b0

Etiket Yok

1849 toplam görüntüleme, 1 bugün

  

Yorum Yaz

Bu ilana başvurmak için formu doldurarak yayıncıyla iletişime geçiniz.

En Çok Görüntülenen İlanlar

Satılan İlanlar