Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Et | Giriş YapRSS Feed

 

 

Battalgazi escort kızla cinsel ilişki serüveni

  • Liste: 3 Eylül 2016 09:52

Açıklama

Bir kadını anlamak zordur ama anlamanız halinde o kadından alacağınız hazda çok farklı olacaktır. Ben, bu durumu yaşayan bir kadın olarak sizleri seçerken çok dikkat ediyorum. Eskisi gibi sadece cinsel dürtülerini gidermek için beni arayan adamlarla değil de, gerçekten daha farklı hazlar peşinde olan gerçek beyler için hizmet sunuyorum.
Bu sayede, kendi alacağım hazzı da sizlere sunacağım hazzı da çok daha üst bir noktaya çekmek ve her şeyin daha etkin bir seviyeye gelmesini sağlamak mümkün olabiliyor. Hem ben daha fazla zevk alıyor, hem de sizlere daha önce sadece düşünmek ve hayal kurmakla yetindiğiniz o hazzı sunmanın verdiği tatmin olma duygusunu yaşıyorum. Sizler farklı bir serüvende yer alıyor gibi tüm gece sadece bana uyum sağlıyor, ben ise her türlü duyguyu sizlere yaşatmak adına hareket ediyorum. Bu noktada hem sizin, hem de benim alacağımız hazzı düşünmek dahi mümkün olmuyor. Çünkü o an yaşadığımız ilişki içerisin de normal bir birleşme, anal birleşme ya da oral yolla yapılabilecek en zor en haz verici birleşme süreci yaşanmakta oluyor.

Aklımıza cinsel açıdan gelen her ne varsa, bunu tekrar tekrar çok farklı şekiller de yaşamış oluyoruz. Kısacası size bir cinsel birleşmenin daha ötesinde bir cinsel terapi sunar hale geliyor, alacağınız tüm hazları tek bir ortamda yaşatıyorum.

İlan Referans ID: 57357c28a2db3032

Etiket Yok

1928 toplam görüntüleme, 1 bugün

  

Yorum Yaz

Bu ilana başvurmak için formu doldurarak yayıncıyla iletişime geçiniz.

En Çok Görüntülenen İlanlar

Satılan İlanlar